Wizyta psychologiczna

Opis usługi

Psycholog zajmuje się poradnictwem i wykonuje testy psychologiczne. Diagnozuje osobowość i intelekt klienta. Może wydawać zaświadczenia i orzeczenia psychologiczne niezbędne na przykład na niektórych stanowiskach pracy. Zajmuje się również wsparciem i pomocą w samodzielnym uporaniu się z problemami życia codziennego, między innymi:

 • przygnębieniem,
 • konfliktami,
 • relacjami z ludźmi,
 • porażką,
 • utratą bliskiej osoby,
 • nadmiernymi emocjami,
 • brakiem asertywności.

Psychoterapeuta prowadzi terapię która może zamknąć się w kilku spotkaniach, lub trwać kilka lat. Jej celem jest zmiana w funkcjonowaniu pacjenta, pomaga osobom z:

 • depresją,
 • zaburzeniami odżywiania,
 • zachowaniami obsesyjno-kompulsywnymi,
 • objawami psychosomatycznymi,
 • zaburzeniami snu.

Jak przebiega wizyta u psychologa

Podczas wizyty psycholog przeprowadzi rozmowę – wywiad, w którym pyta o relacje z rodziną i innymi osobami z otoczenia. Pyta również o przebieg edukacji, stan zdrowia, styl i jakość życia. Może rozpocząć terapię indywidualną, dla par lub rodzinną bądź skierować na testy psychologiczne czy konsultację psychiatryczną.

Przygotuj się

W dniu wizyty

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 45 -60 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak