Wizyta u chirurga onkologa

Opis usługi

Choroby nowotworowe są główną przyczyną zgonów na świecie. W Polsce rak zabija rocznie ponad 100 tysięcy osób. Powszechna profilaktyka przeciwnowotworowa ma szansę zmienić te ponure statystyki. 

Chirurg onkolog zajmuje się operacyjnym usuwaniem nowotworów, które jest historycznie najstarszą i  nadal najskuteczniejszą metodą leczenia. Ponad połowa pacjentów ze zdiagnozowanym rakiem została wyleczona dzięki zastosowaniu chirurgii onkologicznej. Większość chorych onkologicznie, na którymś z etapów swojej choroby, wymaga interwencji chirurgicznej. 

Najczęściej diagnozowanymi w Polsce nowotworami złośliwymi są:

 • rak płuca
 • rak piersi
 • rak jelita grubego
 • rak gruczołu krokowego
 • rak żołądka
 • rak nerki
 • rak trzonu macicy
 • rak pęcherza moczowego
 • rak szyjki macicy
 • rak jajnika

Jak wygląda wizyta u chirurga onkologa

Chirurg onkolog przyjmuje Pacjentów z podejrzeniem, lub zdiagnozowanym nowotworem. Podczas wizyty przeprowadza wywiad, ocenia wyniki badań i kwalifikuje pacjenta do zabiegu chirurgicznego usunięcia nowotworu. Lekarz może zlecić dodatkowo:

 • badania obrazowe (m.in. USG, rezonans magnetyczny, RTG) zagrożonego nowotworem obszaru,
 • badania laboratoryjne,
 • biopsję tkanek lub węzłów chłonnych.

Część zabiegów chirurgicznych może zostać wykonanych w Salve Medica. Specjalizujemy się w operacyjnym usuwaniu raka piersi w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia i raka prostaty - z wykorzystaniem robota medycznego da Vinci.

W Salve Medica prowadzimy bezpłatne programy profilaktyczne:

Przygotuj się

W dniu wizyty

Na wizytę do lekarza zabierz ze sobą wyniki aktualnych badań diagnostycznych, jeśli wykonywane były poza Salve Medica.

Spisz leki i suplementy, które zażywasz regularnie.

W celu rejestracji zabierz dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.

Cennik

Najczęściej zadawane pytania

Wizyta trwa 10 -20 minut.

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak