Wizyta z dzieckiem u lekarza

Pediatra Podstawowej Opieki Zdrowotnej czuwa nad prawidłowym rozwojem dziecka poprzez dokonywanie bilansu rozwoju w wyznaczonych okresach, zlecanie badań i szczepień ochronnych. W przypadku stwierdzenia infekcji lub choroby proponuje leczenie lub dalszą diagnostykę w celu wykrycia przyczyny problemu.

Zgłoś się do pediatry POZ, gdy Twoje dziecko ma niepokojące objawy:

  • wysoka temperatura,
  • uporczywy kaszel lub długotrwały katar,
  • zmiany skórne,
  • wymioty, biegunki lub zaparcia,
  • długotrwały lub często powtarzający się ból,
  • dziwne, odbiegające od normy zachowanie,
  • brak energii lub nadpobudliwość niezwiązane z charakterem dziecka,
  • zaburzenia rozwojowe itp.

Dzieci zdrowe zapraszamy na wizyty bilansowe w wieku 2, 3, 6, 10 i 14 lat

Przewodnik dla rodziców małych Pacjentów

Specjalnie dla rodziców małych Pacjentów, stworzyliśmy praktyczny przewodnik, który pozwoli się przygotować do wizyty lub badań i ułatwi pobyt w naszym Centrum Medycznym. Pobierz przewodnik poniżej, w dokumentach do pobrania.

wizyta z dzieckiem u lekarza

Zamówienie wizyty

Umów się na wizytę z pediatrą telefonicznie 42 254 64 84 lub osobiście w Rejestracji.

Dzień przed wizytą dostaniesz SMS przypominający. 

Jeżeli nie możesz przyjść, poinformuj nas o tym, ktoś inny będzie mógł przyjść na wizytę w tym terminie.

Zapis do poradni

Jeżeli chcesz zapisać dziecko do poradni POZ w Salve Medica wypełnij i złóż deklarację do lekarza pediatry i pielęgniarki w naszej Rejestracji, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Możesz również zapisać dziecko elektronicznie przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP). Do zapisu potrzebny jest podpis elektroniczny, podpis kwalifikowany lub e-dowód.

Wizyta lekarska

Przyjdź na wizytę w wyznaczonym miejscu i terminie. W celu rejestracji zabierz dokument potwierdzający Twoją tożsamość (opiekuna dziecka). Przygotuj również nr PESEL dziecka. Poinformuj o swoim przybyciu rejestrację, zostaniesz skierowany do odpowiedniego gabinetu.

Dla maluszka zabierz pieluchę tetrową lub flanelową, na której będzie można go położyć podczas badania. Zadbaj by dziecko było wypoczęte, nakarmione i przewinięte.

Pacjenci przyjmowani są zgodnie z kolejnością zapisu. Poczekaj przed gabinetem aż lekarz poprosi Was na wizytę. 

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko