Współpraca z lekarzamiBadania nad nowymi lekami i terapiami przyczyniają się do rozwoju medycyny na świecie. Dajemy możliwości lekarzom na prowadzenie takiego badania we współpracy z naszym zespołem Koordynatorów, a tym samym wkład w rozwój medycyny.

We współpracy z lekarzami zapewniamy:

 • współpracę w pozyskiwaniu projektów,
 • prowadzenie dokumentacji w standardach GCP,
 • właściwy obieg i aktualizację dokumentow badaniowych,
 • kontrolę terminowości szkoleń i kursów,
 • planowanie procedur badaniowych i wizyt Pacjentów,
 • koordynowanie rekrutacji Pacjentów,
 • obsługę administracyjno - prawną,
 • przygotowanie dokumentacji wizytowej,
 • monitorowanie korespondencji badaniowej,
 • nadzór nad kompletnością dokumentacji,
 • wysyłanie sprawozdań do NFZ'tu,
 • archiwizację dokumentacji.

Rola Lekarza w Badaniu

Lekarze w badaniach klinicznych we współpracy z Ośrodkiem Salve Medica mają możliwość współpracy w roli Głównego Badacza, Współbadacza, jak i lekarza polecającego pacjentów (Lekarza "Referalsa").

Lekarz i pacjent mają z badań klinicznych szereg korzyści:

Lekarz proponujący pacjentowi udział w badaniach klinicznych daje mu szansę na bezpłatną nowoczesną terapię, która może przyczynić się do poprawy jakości jego życia.

Po podpisaniu świadomej zgody na udział w badaniu pacjent otrzymuje pakiet badań diagnostycznych bez ponoszenia kosztów.

Lekarz może wziąć udział w prowadzonym przez nas programie partnerskim lub wdrożyć swoją propozycję badania. W naszym Ośrodku prowadzimy również działania Badawczo-Rozwojowe w zakresach Eksperymentów Badawczych i Badań Niekomercyjnych, gdzie zapewniamy Lekarzom pomoc w pozyskaniu dofinansowań tj. pisaniu wniosków i ich realizacji.

By uzyskać szczegóły współpracy, prosimy o kontakt:

Katarzyna Majda
Kierownik Badań Klinicznych
Tel: 507 602 151
Mail: k.majda@salvemedica.pl

Umów się telefonicznie
42 254 64 40
lub online
Panel Pacjenta

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko