Zabiegi robotem chirurgicznym da VinciJedyni w województwie operujemy raka prostaty robotem da Vinci

Chirurgia robotyczna to najnowocześniejsza dostępna forma przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych z takich obszarów jak urologia czy ginekologia. W Salve Medica przeprowadzamy operacje w asyście robota da Vinci. Robot umożliwia ultraprecyzyjne usunięcie tkanki nowotworowej, co w znacznym stopniu minimalizuje ból pooperacyjny i przyspiesza powrót do zdrowia.

Jakie przewagi ma operacja robotyczna nad tradycyjną?

Komfort życia pacjenta po zabiegu jest nieporównywalnie lepszy, niż po tradycyjnej operacji. Technologia da Vinci w znacznym stopniu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zjawisk pooperacyjnych, jak nietrzymanie moczu i zaburzenia potencji. Już kolejnego dnia po operacji Pacjent może wstać z łóżka, a w drugiej dobie po zabiegu (oraz po kontroli lekarskiej) jest zazwyczaj wypisywany do domu. Rany pooperacyjne szybko się goją, Pacjent odczuwa dużo mniejszy ból oraz lepiej przechodzi rekonwalescencję. 

Więcej informacji o operacjach robotem da Vinci można uzyskać pod numerem telefonu: 507-616-803.

Dlaczego warto zdecydować się na operację robotem da Vinci w Salve Medica?

 • zapewniamy kompleksową opiekę na każdym etapie leczenia. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek. Nasz personel medyczny zobowiązany jest do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju naukowego,
 • operator robota da Vinci to doświadczony urolog, który specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych. Regularnie rozwija swoją wiedzę na międzynarodowych kursach i konferencjach,
 • do dyspozycji pacjentów oddajemy komfortowo wyposażone, nowoczesne sale jedno- i dwuosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i Internetem,
 • umożliwiamy rodzinie odwiedziny u Pacjenta w dogodnych godzinach (10.00-22.00),
 • z dużą skrupulatnością przygotowujemy posiłki. Proponujemy kartę zdrowych dań dopasowanych do potrzeb i preferencji pacjenta, zgodną z zaleceniami lekarza,
 • zapewniamy kompleksowość leczenia dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi specjalistów,
 • oferujemy szybkie terminy operacji.

Wywiady z lekarzami i pacjentami, materiały video:

Umów wizytę telefonicznie
42 254 64 84
Umów się internetowo
rejestracja on-line

Najczęściej zadawane pytania

Dzień wcześniej przyjdź na pobranie krwi w celu oznaczenia jej grupy. Pozwoli to na zabezpieczenie odpowiedniej ilości krwi przed zabiegiem. Bezpłatnie zostaną także wykonane badania krwi, które ostatecznie potwierdzą Twoją możliwość przystąpienia do zabiegu. 

Wieczorem, w przeddzień zabiegu, zostaniesz przyjęty na oddział. W dniu zabiegu musisz być na czczo.

Na oddział zostaniesz przyjęty wieczorem, dzień przed operacją.

Pacjenci są wypisywani do domu zazwyczaj już w trzeciej dobie po operacji, po skontrolowaniu przez lekarza stanu zdrowia.

Odwiedziny są możliwe w drugiej dobie po operacji, jeśli lekarz nie zdecyduje inaczej.

Na wynik badania czeka się do 3 tygodni. Z wynikiem należy udać się do lekarza, który przeprowadzał operację.

Cena obejmuje:

 • badania z krwi przed zabiegiem
 • zabieg (opiekę doświadczonych lekarzy, anestezjologa i pielęgniarek)
 • hospitalizację (trwającą tyle, ile zaleci lekarz)
 • wyżywienie (zgodne z zaleceniami lekarza)

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak