Chirurgia robotycznaChirurgia robotyczna to najnowocześniejsza dostępna forma przeprowadzenia zabiegów chirurgicznych z takich obszarów jak urologia czy ginekologia. W Salve Medica przeprowadzamy operacje w asyście robota chirurgicznego Versius. Robot umożliwia ultraprecyzyjne usunięcie tkanki nowotworowej, co w znacznym stopniu minimalizuje ból pooperacyjny, zmniejsza ryzyko działań niepożądanych i przyspiesza powrót do zdrowia. Sprzęt medyczny Versius nie jest urządzeniem autonomicznym, a wyłącznie narzędziem w rękach specjalisty. Warto zaznaczyć, że robot Versius ma możliwość refundacji zabiegu na NFZ.

Jakie przewagi ma operacja robotyczna nad tradycyjną? Versius CRM zachwyca

Komfort życia Pacjenta po zabiegu z wykorzystaniem robota medycznego Versius jest nieporównywalnie lepszy niż po tradycyjnej operacji. Nowoczesna technologia w znacznym stopniu zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zjawisk pooperacyjnych jak nietrzymanie moczu i zaburzenia potencji w przypadku operacji prostatektomii.

CMR Versius - robot medyczny

Robot chirurgiczny Versius sprawi, że już kolejnego dnia po operacji Pacjent może wstać z łóżka, a w drugiej dobie po zabiegu (oraz po kontroli lekarskiej) jest zazwyczaj wypisywany do domu. Rany pooperacyjne szybko się goją, Pacjent odczuwa dużo mniejszy ból oraz lepiej przechodzi rekonwalescencję.

Zdjęcia oraz filmy z operacji robotem Versius

Versius prostatektomia radykalna Versius prostatektomia radykalna Versius prostatektomia radykalna

Operacja w asyście robota Versius CMR Surgical

Operacja prostatektomii radykalnej w asyście robota Versius

Zdjęcia oraz film z operacji robotem da Vinci

Dlaczego warto zdecydować się na operację robotyczną w Salve Medica?

 • Zapewniamy kompleksową opiekę na każdym etapie leczenia. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół lekarzy i pielęgniarek. Nasz personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje i rozwija się naukowego.
 • Operator robota medycznego Versius to doświadczony urolog, który specjalizuje się w zabiegach małoinwazyjnych. Regularnie rozwija swoją wiedzę na międzynarodowych kursach i konferencjach.
 • Do dyspozycji Pacjentów po zabiegach chirurgii robotycznej i wielu innych oddajemy komfortowo wyposażone, nowoczesne sale dwu- i trzyosobowe, z łazienkami, klimatyzacją, telewizorami LCD i Internetem.
 • Umożliwiamy rodzinie odwiedziny u Pacjenta w dogodnych godzinach (10:00-20:00).
 • Z dużą skrupulatnością dobieramy posiłki. Proponujemy kartę zdrowych dań dopasowanych do potrzeb Pacjenta, zgodną z zaleceniami lekarza.
 • Zapewniamy kompleksowość leczenia dzięki interdyscyplinarnemu zespołowi specjalistów.
 • Oferujemy szybkie terminy operacji.

Zabieg prostatektomii radykalnej w asyście robota Versius wykonujemy w ramach kontraktu z NFZ. Zadzwoń i zapytaj o wizytę kwalifikacyjną do zabiegu w ramach NFZ:


Wywiady z lekarzami i pacjentami, materiały video:

Umów się telefonicznie
42 254 64 84
lub online
Panel Pacjenta

Najczęściej zadawane pytania

Dzień wcześniej zgłoś się na pobranie krwi i badanie EKG. Pozwoli to na zabezpieczenie odpowiedniej ilości krwi przed zabiegiem. Bezpłatnie zostaną także wykonane badania krwi, które ostatecznie potwierdzą Twoją możliwość przystąpienia do zabiegu. Rano, w przeddzień zabiegu prowadzonego przy użyciu sprzętu medycznego Versius, zostaniesz przyjęty na oddział. W dniu przyjęcia musisz być na czczo.

Na oddział zostaniesz przyjęty rano, dzień przed operacją. Pacjenci po zabiegach chirurgii robotycznej są wypisywani do domu zazwyczaj już w drugiej dobie po operacji, po skontrolowaniu przez lekarza stanu zdrowia.

Zabieg prostatektomii radykalnej w asyście robota Versius wykonujemy w ramach kontraktu z NFZ. Zadzwoń i zapytaj o wizytę kwalifikacyjną do zabiegu w ramach NFZ:

Na wynik badania czeka się do 21 dni roboczych. Z wynikiem należy udać się do lekarza prowadzącego pacjenta - urologa.

Cena zabiegu prostatektomii radykalnej obejmuje:

 • badania z krwi przed zabiegiem
 • zabieg chirurgii robotycznej (opiekę doświadczonych lekarzy, anestezjologa i pielęgniarek)
 • hospitalizację (trwającą tyle, ile zaleci lekarz)
 • wyżywienie (zgodne z zaleceniami lekarza).

Sprzęt medyczny Versius CMR jest szeroko wykorzystywany podczas zabiegów operacyjnych wymagających precyzji oraz w polach operacyjnych o trudnej dostępności. Najpopularniejszym zastosowaniem jest wykorzystanie robota Versius podczas operacji nowotworu prostaty, wycięcia guzów nerek, usunięcia pęcherza moczowego, a także w zabiegach ginekologicznych, laryngologicznych i bariatrycznych.

Opinie o Salve Medica

Wcześniej słysząc onkolog drżałam że strachu, dziś - wiem że to człowiek który chce mi pomóc. Dzięki profesorowi Zadrożnemu poczułam się nie tylko jako pacjentka, ale przede wszystkim otoczona opieką młoda kobieta. Z całego serca polecam klinikę.

Gabrysia Majczak

Badanie urodynamiczne przeprowadzone w cudownej atmosferze. Mimo obaw i początkowemu stresowi czułam się zaopiekowana. Pan dr Szlaga, miły, empatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnił, odpowiedział na każde pytanie. Pani Beata-asystująca w czasie badania, od samego wejścia do gabinetu starała się zminimalizować stres i otoczyć opieką. Polecam ten team

Żaneta Klimowicz

Korzystałem z usług kliniki przy okazji tomografu komputerowego oraz wizyty z synem u okulisty. Zawsze byłem zadowolony z jakości usług. Wizyty umawianie są na konkretne godziny, więc nie trzeba zazwyczaj czekać długo w kolejce, jest czysto i schludnie. Wnętrza są przyjemne dla oka, nowoczesne i funkcjonalne. Jedyny drobny minus, że przy rejestracji zawsze są kolejki, na szczęście bardzo szybko obsługiwane.

Wordlord

Daje 5 a nawet i więcej ⭐Pani doktor Jamroz-Brzeska (Alergolog) uratowała mnie lekami po wstrząsie anafilaktycznym. Jestem bardzo wdzięczna za to , że mogłam tego samego dnia na cito się dostać do lekarza. Do tego Pani doktor wspaniała osoba, mega empatyczna, wyrozumiała. Bardzo wnikliwie przeprowadziła wywiad lekarski, dzięki czemu mogła dobrze dobrać leki. Jestem Mega wdzięczna. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Życzę Wszystkiego dobrego w nowym roku. Pozdrawiam Sylwia - pacjentka z Kutna

Sylwia z Kutna

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko