Zapis do poradni POZ

Zapraszamy do poradni lekarzy rodzinnych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) Salve Medica. POZ jest częścią systemu opieki zdrowotnej świadczonej w ramach NFZ w warunkach ambulatoryjnych w przychodni, a w medycznie uzasadnionych przypadkach również w domu Pacjenta. Prowadzimy również wizyty telemedyczne.

Składając deklarację POZ do 1 z 6 lekarzy rodzinnych w Salve Medica, zyskasz:

 • pełną historię medyczną Pacjenta dostępną dla wszystkich lekarzy,
 • zaplecze medyczne: 200 lekarzy w 50 poradniach, odpłatnie oraz w ramach NFZ,
 • specjalistyczne badania diagnostyczne na miejscu, refundowane oraz odpłatne,
 • szeroki zakres szczepień, punkt pobrań i laboratorium na miejscu,
 • informacje o prowadzonych w ośrodku badaniach klinicznych i możliwości udziału.

Podstawowa Opieka Zdrowotna jest gwarantowanym świadczeniem dla wszystkich osób objętych ubezpieczeniem zdrowotnym:

 • pracowników,
 • osób prowadzących działalność gospodarczą,
 • emerytów i rencistów,
 • bezrobotnych zgłoszonych w Urzędzie Pracy,
 • studentów do 26 roku życia,
 • członków rodziny osoby ubezpieczonej zgłoszonych do ubezpieczenia.

Działanie POZ oparte jest na imiennym wyborze lekarza (rodzinnego, internisty lub w przypadku dzieci – pediatry), pielęgniarki i położnej środowiskowej. Wyboru można dokonać składając deklarację do Poradni POZ.

zapis do poz

Zapis do poradni

Jeżeli chcesz zapisać się do poradni POZ w Salve Medica wypełnij i złóż deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki i położnej  w naszej Rejestracji.

Możesz również zapisać się elektronicznie przez Internetowe Konto Pacjenta (IKP).
Instrukcję, jak to zrobić, znajdziesz poniżej.

Do zapisu online potrzebny jest podpis elektroniczny, podpis kwalifikowany lub e-dowód. Po zalogowaniu w deklaracji on-line dokonaj wyboru świadczeniodawcy: Salve Medica Sp. z o.o. S.K., i adresu siedziby: ul. Szparagowa 10, 91-211 Łódź.

Wizyta lekarska

Jeżeli potrzebujesz omówić swój stan zdrowia z lekarzem:

 • Umów się na wizytę z lekarzem POZ on-line, telefonicznie lub osobiście.
 • Wypełnij deklarację do lekarza rodzinnego, pediatry, pielęgniarki i położnej i złóż ją w Rejestracji w dniu wizyty lub wypełnij online na pacjent.gov.pl przed wizytą.

Opinie o Salve Medica

Współpraca z Państwem przy projektach studenckich to sama przyjemność. Mamy poczucie, że chcą się Państwo z nami dzielić wiedzą. Mamy nadzieję, że w życiu zawodowym jeszcze nie raz się spotkamy.

Monika Pluta

W dniu dzisiejszym miałem wizytę telefoniczną u Pana dr Longina Paszkowskiego. Zostałem potraktowany wysoce profesjonalnie. Otrzymałem lekarstwa z wyjaśnieniem i oczywiście stosowaniem. Pracę Pana doktora oceniam bardzo wysoko. Równie uprzejma i profesjonalna była Pani w recepcji, z przykrością stwierdzam, że nie zapamiętałem jej nazwiska. Załatwiła mi wizytę, doradziła o co pytać, wspaniała. Wdzięczny pacjent.

Tomasz Piątkowski

Niespotykana jakosc uslug medycznych. Personel medyczny na najwyzszym poziomie. Panie pielegniarki przesympatyczne i pomocne. Sprawna obsluga i kultura osobista pań w punkcie rejestracyjnym. Jesli juz choruje sie....to leczenie tylko tam!

Justa Lo

Jestem pod opieką lekarza endokrynologa, miałam porady lekarskie u onkologa i okulisty. Lekarze Salve Medica maja nie tylko wysokie kwalifikacje, ale odznaczają się wysoka kulturą osobistą. Jeśli do tego wszystkiego dodamy nowoczesne, pięknie wyposażone, kolorowe wnętrze, to będziemy mieli obraz nowoczesnej na miarę XXI wieku placówki medycznej. Dziękuję z całego serca, wdzięczna pacjentka.

Sara Szyszko

Opieka pod okiem profesjonalistów na najwyższym poziomie. Dziękuję

Olena Witaszewska

Przychodnia godna polecenia. Profesjonalna obsługa, świetni lekarze, ceny całkiem przyzwoite. Nie miałem problemów z wyznaczeniem terminu.

Damian Wojciechowski

To czołowa placówka służby zdrowia, która z należytą troską dba o każdego pacjenta. Obsługa w rejestracji bardzo miła i pomocna. Leczy dorosłych i dzieci bardzo dużo lekarzy różnych specjalizacji. Wszelkie działania mają na uwadze dobro pacjentów. Klinika godna polecenia.

Anna Frątczak